הבית הסולארי לוגו

אנרגיה סולארית ביתית – מדוע מערכת סולארית ביתית היא ההשקעה הטובה ביותר?

מדוע מערכת סולארית ביתית היא ההשקעה הטובה ביותר?

מהי ההשקעה הטובה ביותר עבורכם? אנשים רבים מחפשים במה להשקיע כיום. הם מאמינים ובצדק שבמקום לתת לכסף לשכב בבנק ולא לעשות כלום, כדאי לתעל אותו לטובת השקעות שיניבו רווחים גדולים יותר. אולי תופתעו לשמוע זאת, אבל דווקא מערכת סולארית ביתית היא אחת ההשקעות הטובות ביותר. להשקעה הזאת יש יתרונות מגוונים, שהופכים אותה לפשוטה, משתלמת ויעילה.

 

איך מספקים אנרגיה סולארית לבית?

אנרגיה סולארית, למי שלא יודע, היא אנרגיה שמקורה מהשמש. השמש אומנם רחוקה מאוד מכדור הארץ, אבל היא כל כך חזקה שגם מרחוק היא מסוגלת לספק לא רק חום ואור, אלא גם אנרגיה בכמויות גדולות. מדענים גילו כבר ממזמן שאפשר לנצל את האנרגיה הזאת להפקה של חשמל, וככה הגיעו לעולם פאנלים סולאריים – לוחות שבאמצעותם ניתן להפיק חשמל מאנרגיה סולארית.

כדי לספק אנרגיה סולארית לבית צריך להתקין לוחות סולאריים שיקלטו את אור השמש ויעבדו אותו לחשמל שניתן להשתמש בו. המקום הטוב ביותר, מבחינת רוחב, משטח וחשיפה לשמש בבית הוא גג. ניתן להתקין לוחות סולאריים על גגות פרטיים, על גגות של בניינים, על גגות ישרים ועל גגות עם שיפועים. הדבר החשוב ביותר הוא שהגג יאפשר התקנת פאנלים סולאריים ויהיה חשוף לשמש.

 

הכנסה בטוחה מהמדינה

מה שהופך מערכת סולארית להשקעה כל כך משתלמת, היא העובדה שיש קונה קבוע לחשמל שיכול להיות מיוצר על ידכם. מדינת ישראל זקוקה לחשמל, אך יותר מכל היא זקוקה לחשמל שמיוצר בצורה ירוקה. חשמל שמיוצר על ידי מערכות סולאריות לא מזהם את הסביבה.

מדינת ישראל שואפת לצמצמם את ייצור החשמל הקלאסי, שמזהם את האוויר בצורה מסוימת. לכן, אזרחים רבים כיום משתמשים בשטח הפרטי שלהם כדי לייצר חשמל על ידי מערכות סולאריות ולמכור אותו לחברת החשמל. תשלום חברת חשמל נקבע לפי חישוב של כמות החשמל שאתם מייצרים ולפי מחיר קוט"ש חשמל. מחיר קוט"ש חשמל נשאר לרוב קבוע, כך שככל שתייצרו יותר חשמל, כך תוכלו לקבל יותר כסף.

 

חיסכון משמעותי בהוצאות החשמל

תשלום חברת חשמל בעבור חשמל שמיוצר על ידי מערכות סולאריות הוא לא הדבר היחידי שניתן להפיק מהן לתועלת כלכלית. במידה ואתם מעוניינים, תוכלו לחבר את הבית שלכם אל המערכת הסולארית. במידה ואתם מייצרים מספיק חשמל ביחס לשימוש הביתי שלכם במוצרי חשמל ובמערכות חשמליות אחרות, תוכלו להעביר את צריכת החשמל שלכם מחברת החשמל אל המערכת החשמלית שלכם.

במקום לשלם תעריף חשמל קבוע לחברת החשמל, תוכלו להנות מחסכון עצום בהוצאות החודשיות שלכם. דמיינתם פעם את החיים בלי תשלום של חשבונות חשמל לחברת החשמל? תעריף חשמל חודשי השווה לאפס אפשרי, במידה ותייצרו מספיק חשמל עם לוחות סולאריים.

 

נצלו את מה שיש לכם

אם אתם גרים בבית פרטי, מערכת סולארית תאפשר לכם לנצל את הבית שלכם באופן המקסימלי ביותר. גגות בבתים פרטיים לרוב לא כוללים שימוש מיוחד. למרות זאת, מדובר בשטח שהוא חלק מהבית. מכיוון שהגג נחשב לאחד המקומות הטובים ביותר להתקנה של מערכות סולאריות, אין סיבה שלא לנצל אותו למטרה הזאת.

התקנת לוחות סולאריים ביתיים תלויה כמובן בגודל של הגג. גם אם הגג שלכם לא גדול מספיק ולא ניתן להתקין עליו כמות לוחות סולאריים שתוביל לייצור חשמל בכמויות חשמל גדולות, תוכלו עדיין לייצר כמות מסוימת של חשמל ולחסוך כסף באופן יחסי.

 

גם השקעה וגם שמירה על הסביבה

לעומת השקעות אחרות, כמו השקעות בנדל"ן או השקעות בשוק ההון, יצירת אפיק הכנסה באמצעות השקעה ברכישת מערכת סולארית היא השקעה ירוקה. תוכלו לדעת שאתם שמים את הכסף שלכם במקום שלא יפגע בסביבה, אך גם יאפשר לכם להנות מכך בצורה כספית. שלא כמו השקעות אחרות, שאת חלקן ציינו מקודם, כאן לא יהיה ספק שהכסף שלכם הולך למטרה שטובה לסביבה ולא מסיבה נזק לאחרים.

השאירו פרטים ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם