הבית הסולארי לוגו

השכרת גגות למערכת סולארית

השכרת גגות למערכת סולארית

ברשותכם גג פנוי ומקום להתקין פאנלים סולאריים, אך אינכם מעוניינים בהשקעה גדולה? חוששים מהתעסקות בתשתיות ובתחזוקה שוטפת? יתכן כי השכרת גגות למערכת סולארית היא הפתרון עבורכם. כך תוכלו ליהנות ממערכת סולארית מסחרית, באפס עלויות וללא שום השקעת זמן מצידכם.

מערכות סולאריות - פוטנציאל אדיר

כולם מבינים כי מערכות סולאריות הן מקור האנרגיה של העתיד. רבים כבר התקינו קולטים סולאריים על הגג ונהנים מחשמל ירוק, זמין וזול. אנו יכולים לראות גג סולארי בבתים פרטיים, עסקים, מפעלים, מתקנים חקלאיים וכל מבנה שיש בו מקום פנוי ובלתי מנוצל.

מערכת סולארית עצמאית מאפשרת ליהנות מחשמל חינם, ללא תלות ברשת החשמל הארצית. ולא רק שהיא מאפשרת ליהנות מחשמל חינם, זהו גם מקור הכנסה – את עודפי הייצור ניתן למכור לחברת החשמל.

היתרונות של המערכות הסולאריות המסחריות ברורות, אך מנגד רבים חוששים להתעסק איתן. זה לא סוד שלצד הפוטנציאל הרב, ישנו גם צורך בניקוי פאנלים סולאריים ופעולות תחזוקה שוטפת. פעולות אלו עשויות לגזול מכם זמן, ויש להן גם עלויות. כך שעבור רבים מערכת סולארית ביתית או מסחרית נתפסת דווקא ככאב ראש, ולא כפתרון שכדאי להשקיע בו.

השכרות גגות למערכת סולארית יכולה לשנות את המשוואה! פתרון שיאפשר לכם ליהנות מכל היתרונות של גג סולארי, ולא להיות מוטרדים מהחסרונות.

מערכות סולאריות
מערכת סולארית ביתית​

השכרת גג למערכות סולאריות

מהיום ניתן ליהנות מהיתרונות של מערכות סולאריות ולהפוך את הגג שלכם לנכס מניב. וכל זה זה מבלי להשקיע שקל בהתקנת תשתיות סולאריות, ומבלי להשקיע בתפעולן ותחזוקתן. הפתרון שהולך וצובר תאוצה הוא השכרת גג למערכות סולאריות.

כל בעל עסק מבין שיש פוטנציאל לגג שלו, אך למי יש זמן להתעסק בדברים הללו. אתם מעדיפים להקדיש את המשאבים לצורך ניהול וקידום העסק, וכל דבר אחר נתפס בעיני הדרג הניהולי כהרפתקה מיותרת. אבל מהיום אתם יכולים להשכיר את הגג לחברה המתקינה ומתפעלת את הפאנלים הסולאריים. חברה המטפלת בכל ההיבטים של המערכות הסולאריות, ואתם רק נהנים מגג המניב תשואה.

השכרת הגג עבור מערכות סולאריות – למי זה מתאים ?

מושבים, קיבוצים, בעלי עסקים, מתקנים חקלאיים, מוסדות, רשויות מקומיות – לכולם יש גגות בעלי פוטנציאל רב. אם זו הרפת, חדר האוכל או גג המתנ”ס – ניתן להתקין עליהם פאנלים סולאריים ולהתחיל ליהנות מחשמל חינם, ולמכור את עודפי הייצור לחברת החשמל. זה יכול להיות מקור הכנסה נוסף.

אבל לאיזה מנהל או חקלאי יש סבלנות להתעסק עם הדברים הללו. למי יש את הניסיון והזמן להתחיל לנהל תחנת כוח סולארית? השכרת גגות לפאנלים סולאריים פותרת את הבעיה. היא מאפשרת לכל עסק ולכל גוף פרטי או ציבורי להתחיל ליהנות מהיתרונות של מערכות סולאריות, מבלי להידרש לידע ומומחיות בנושא.

היתרונות של השכרת גגות לפאנלים סולאריים

אז למה כדאי להשכיר את הגג לצורך התקנת פאנלים סולאריים? מסתבר שיש לכך כמה יתרונות שעושים את ההבדל.

אין צורך בהשקעה – התקנת לוחות סולאריים היא אינה דבר זול, בעיקר כאשר מדובר במערכת סולארית מסחרית המשתרעות על פני שטח גדול. מערכת סולארית דורשת השקעה ראשונית, ולעתים יש גם צורך בהלוואות למימון ההשקעה. כך שלמרות הכדאיות הכלכלית, ההשקעה הראשונית היא מכשול המבריח רבים. השכרת הגג מעבירה את האחריות אל החברה המתפעלת, הם יתקינו את הפאנלים הסולאריים על חשבונם. אינכם זקוקים להשקיע שקל.

ללא כאבי ראש – תמיד מדגישים בפניכם את היתרונות של המערכות הסולאריות, אבל לפעמים ממעיטים בכאבי הראש שמסביב. אלו עשויים להיות הליכים בירוקרטיים בשלבי הרישוי וההסדרה מול חברת החשמל, טיפול בתקלות, ובעיקר ניקיון פאנלים סולאריים ותחזוקה שוטפת. לאף אחד אין זמן לכאבי הראש הללו. השכרת הגג תאפשר לכם ליהנות רק מהיתרונות, ללא כאבי הראש הנלווים. מישהו אחר יטפל בהם עבורכם.

הכנסה מיידית – עד היום אמרו לכם להתקין פאנלים סולאריים, והראו לכם את החישובים המוכיחים כי זוהי השקעה משתלמת. בכך איננו מטילים ספק, אך לאור ההוצאות הגדולות הכרוכות בהתקנת פאנלים סולאריים, יעבור עוד זמן רב עד שההכנסה תכסה את ההשקעה הראשונית. ואילו בהשכרת הגג, אתם יכולים ליהנות מהכנסה פסיבית כבר מהחודש הראשון.

בשורה התחתונה, השכרת הגג לצורך התקנת פאנלים סולאריים מאפשרת לכם מודל הכנסות חלומי שלא רואים כל יום. אתם מורידים מכם את הצורך בהון ראשוני, אינכם צריכים לסכן את כספכם, ואינכם נדרשים להקדיש את כל זמנכם לתפעול המערכת. אתם רק קוטפים את הפירות.

מערכת סולארית ביתית ​
כמה עולה מערכת סולארית ביתית​

תנו לגג שלכם לעבוד עבורכם

רוצים לדעת האם הגג שלכם מתאים להתקנת פאנלים סולאריים? אין צורך שתתחילו לעשות חישובים ולבדוק האם ישנה כדאיות. ובטח שאינכם צריכים להפוך למומחים בתחום האנרגיה הסולארית. פשוט פנו לחברת העוסקת בתחום וקבלו מהם הצעה עבור הגג שלכם. הם יבדקו את הגג שלכם, יבצעו את כל החישובים ויכינו עבורכם תכנית אשר תהפוך את הגג למקור הכנסה.

אתם מוזמנים להשאיר את הפרטים ואנו נדאג לחזור אליכם. תנו לנו לסייע לכם להפוך את הגג למקור הכנסה.

השאירו פרטים ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם