הבית הסולארי לוגו

יתרונות בהשכרת גגות למערכת סולארית

יתרונות בהשכרת גגות למערכת סולארית

כסף אמנם אינו גדל על העצים, אך ייתכן בהחלט שהוא גדל לכם על הגג. טוב, אמנם לא גדל ממש על הגג, אך באמצעות התקנת מערכת סולארית על הגג, תוכלו לנצל את שטח הגג שלכם באופן מיטבי, לייצר הכנסה נוספת ולקחת חלק במהפכת האנרגיה הירוקה

 

מערכת סולארית – ניצול הגג באופן מיטבי

תהליכי הפקת האנרגיה המסורתיים, המבוססים בעיקר על שימוש בשריפת דלקים מאובנים, דוגמת פחם ונפט, נחשבים לתהליכים הכרוכים בזיהום סביבתי גבוה ויחד עם העובדה כי משאבים טבעיים אלו הולכים ומתמעטים, הרי שעלה הצורך במציאת פתרונות יעילים וידידותיים לסביבה.

בין הפתרונות הנפוצים להפקת אנרגיה זמינה וידידותית לסביבה, נמצאת המערכת הסולארית, אותה מקובל להתקין על גבי גגות המבנים ובכך, לנצל את שטח הגג בצורה מיטבית, הן לצורך הפחתת תעריף חשמל וחיסכון בהוצאות והן לצורך יצירת הכנסה פאסיבית, באמצעות קבלת תשלום חברת חשמל בגין מכירת עודפי חשמל.

 

יתרונות בהשכרת גגות למערכת סולארית

להתקנת מערכת סולארית על הגג קיימים היתרונות הברורים שלה, אך קיימת גם האפשרות להשכיר את הגג שלכם לחברה מקצועית ומנוסה בתחום, כאשר גם לאפשרות זו קיימים לא מעט יתרונות:

  • השקעה בראש שקט

השכרת גגות למערכת סולארית אינה כרוכה בהוצאות כספיות או תפעוליות מצדכם.

 

  • הכנסה בטוחה

אפשרות השכרת הגג חוסכת מאיתנו את הצורך בשיקולי כדאיות באמצעות שקלול הוצאות מול הכנסות, היות ואין לנו הוצאות כספיות ואנחנו לא תלויים בביצועי המערכת הסולארית. במקרים של מערכות סולאריות מסחריות, מדובר גם בהכנסה שתביא למינוף העסק וצמיחה כלכלית.

 

  • אפס סיכונים

החברה המשכירה דואגת לכל תהליך ההתקנה ותפעול המערכת, לרבות דאגה לביטוח המערכת, כך שמבחינתכם, גורם הסיכון אינו קיים.

איזה שטח גג ניתן להשכיר להתקנת מערכת סולארית?

לאור היתרונות הרבים, הסביבתיים והכלכליים, התקנת מערכות סולאריות מסחריות או ביתיות הפכה למבוקשת במיוחד, כאשר אחד השלבים הראשונים שיש לבצע לפני השכרת הגג הוא היתכנות ההתקנה והכדאיות הכלכלית, כאשר שטח הגג המינימלי אותו ניתן להשכיר מתחיל לרוב מגודל של 60 מ"ר.

 

השכרת גגות למערכת סולארית – כדאי לדעת

אחרי בדיקת ההיתכנות והשיקולים הכלכליים, מתנהל תהליך המשא ומתן מול החברה השוכרת, כאשר במסגרת המשא ומתן ייקבע תעריף חשמל קבוע לתקופת השכירות. לאחר מכן, מתחיל שלב התקנת המערכת, המתופעל מתחילתו ועד סופו על ידי צוות מקצועי ומיומן, אשר ישמור אתכם על קשר ויעדכן אתכם בכל שלבי ההתפתחות.

 

לסיכום

התקנת מערכת סולארית על הגג נחשבת לפתרון יעיל וידידותי לסביבה, הן מבחינה כלכלית (חיסכון בהוצאות ו/או קבלת תשלום חברת חשמל), כאשר קיימת גם אפשרות לנצל את שטח הגג באופן מיטבי, ללא ההון הראשוני הנדרש להתקנת המערכת הסולארית וזאת באמצעות השכרת הגג למערכת סולארית, באופן המאפשר לנו השקעה בראש שקט והכנסה בטוחה.

השאירו פרטים ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם