הבית הסולארי לוגו

מערכת סולארית ביתית

מערכת סולארית ביתית

מערכת סולארית ביתית תאפשר לכם לעשות את מה שתמיד חלמתם ליהנות ממערכת סולארית המספקת לכם חשמל חינם לשימוש ביתי, ואף למכור את עודפי החשמל לרשת החשמל. וכל זאת מבלי לזהם את הסביבה בעוד גזי חממה.

העתיד כבר כאן! ישראלים רבים כבר התקינו מערכת סולארית ביתית על גג ביתם והחלו ליהנות מאנרגיה ירוקה, חיסכון ענק ואף מקור הכנסה חדש.

כיצד זה עובד

לרתום את כוח השמש כל יום!

מדי יום, השמש מברכת את ארצנו הזעירה באלומותיה הקורנות. כמובן, ימים מעוננים קורים, ומסתירים את אור השמש. אבל, הארץ שלנו נהנית מימי שמש רבים מדי שנה. כאשר התברכנו באור שמש שופע, מדוע לא ללמוד למנף אותו?

על ידי התקנת פאנלים סולאריים על הגג שלכם, אתם ממירים את אור השמש לאנרגיה חשמלית, ונהנים מחשמל חינם שמקורו באנרגיה סולארית. פאנלים סולאריים הם הפתרון הירוק ביותר; ללא דלקים, ללא זיהום, רק מינוף אור השמש הזמין!

תאים פוטו-וולטאיים הופכים את אור השמש לחשמל, מאוחסנים בסוללות לשימוש לילי, ומבטיחים אספקת חשמל קבועה, שמש או ללא שמש. והעודף? למכור אותו בחזרה לרשת! זה הקל על ידי מונה מיוחד, איזון ייצור החשמל שלך מול הצריכה. אם אתם מייצרים יותר ממה שאתם צורכים, המערכת הסולארית הביתית שלכם הופכת למקור הכנסה!

מעוניינים לרתום את אנרגיית השמש? השאירו פרטים להצעת מחיר!

מערכת סולארית ביתית​
היתרונות של מערכת סולארית ביתית​

היתרונות של מערכת סולארית ביתית

שחררו את הכוח של מערכות סולאריות ביתיות!

שדרגו את אורח החיים שלכם עם המערכות הסולאריות הביתיות המהפכניות שלנו! חסכו הרבה בעלויות החשמל באופן מיידי – אל תדאגו יותר מהעלאות המחירים האינסופיות! חימום החורף וקירור הקיץ מכוסים כלכלית. התחל להרוויח כסף על ידי ייצור חשמל עודף. מכור את העודפים ללא מאמץ בחזרה לחברת החשמל וראה כיצד הרווחים שלך עולים כאשר הייצור עולה על הצריכה! בנוסף, על ידי אימוץ אנרגיה סולארית, להפחית את פליטת גזי החממה, מה שהופך את התרומה החשובה שלך לכדור הארץ נקי יותר. יתר על כן, פאנלים סולאריים מגדילים באופן משמעותי את ערך הנכס, המוכר על ידי מעריכי נכסים, ובאים לידי ביטוי במחירי שוק גבוהים. לפעול עכשיו! השאירו פרטים לקבלת הצעת מחיר בלעדית וצאו לעתיד בר קיימא!

האם כל אחד יכול להתקין מערכת סולארית ביתית

אם יש לכם גג פנוי, ככל הנראה אתם יכולים להתקין מערכת סולארית ביתית. ניתן להתקין פאנלים סולאריים לבית על גג בטון, גג רעפים או על גגות של בנייה קלה. אפילו ניתן להתקין מערכת סולארית לקראוון.

בדרך כלל כל גג מעל 40 מ”ר מצדיק את העלות הכלכלית של התקנת הפנאלים הסולאריים. תמיד תוכלו לבדוק זאת מול חברה המתכננת ובונה מערכות סולאריות ביתיות – הבדיקה לא תעלה לכם כסף. החברות המתעסקות בתחום בוחנות את צריכת החשמל הממוצעת בביתכם, והן יכולות לחשב את הספק הפנאלים הסולאריים על מנת להעריך האם ישנה כדאיות כלכלית.

התקנת מערכת סולארית ביתית היא מהירה, בממוצע ניתן לסיים את העבודה תוך 3 ימים ולהתחיל ליהנות מאנרגיה סולארית באופן מיידי.

מערכת סולארית ביתית ​
כל מה שכדאי לקרוא אודות מערכות סולאריות ביתיות

כמה עולה מערכת סולארית ביתית

השאלה שכולם שואלים היא כמה עולים פאנלים סולאריים או כמה עולה מערכת סולארית ביתית. קשה לתת תשובה מדויקת מכיון שלכל גג ישנם מאפיינים אחרים, ובכל מקום מותקנת מערכת שונה בהתאם לצרכים של הלקוח והתקציב של הלקוח. אך אנו מבטיחים לכם כי זה זול יותר ממה שחשבתם.

רבים חושבים כי מדובר בהוצאה של מאות אלפי שקלים. זה אמנם יכול להגיע לסכומים אלו עבור מערכות גדולות, אך זה יכול להסתכם בכמה עשרות אלפי שקלים ולא יותר. מערכת סולארית ביתית מחיר מתחיל בכשלושים אלף שקל עבור מערכות קטנות.

כדאי לדעת כי קיימות גם תכניות מימון שונות, באמצעות הבנקים ואפילו באמצעות החברות המתקינות את המערכות הסולאריות.כך שניתן להגיע להסדר תשלום נוח עם ריבית נמוכה, המאפשר לכם לשדרג את הבית לאנרגיה ירוקה.

עדיין מתלבטים לגבי כדאיות מערכת סולארית ביתית? חושב לזכור שזוהי לא סתם הוצאה – זוהי השקעה. התקנת פאנלים סולאריים בביתכם תאפשר לכם להפחית את חשבון החשמל ולהפוך ליצרנים של חשמל. בעבר רק התבצע קיזוז של צריכה מול חברת החשמל, אך כיום חברת החשמל גם משלמת לכם על עודפי הייצור – אתם תקבלו כסף מחברת החשמל. הסכומים שאתם צפויים להרוויח יכסו על סכום ההשקעה הראשוני ועלויות התחזוקה השוטפת.

עוברים לאנרגיית השמש

נמאס לכם מחשבונות חשמל גבוהים? גלה פתרונות אנרגיה ירוקה!

נמאס לכם מחשבונות החשמל מרקיעי השחקים? מבינים שהגיע הזמן לעבור לאנרגיה ירוקה מלוחות סולאריים? מסוקרנים, אבל לא בטוחים? אין בעיה! השאירו פרטים ונחזור אליכם. המומחים שלנו בהתקנות מערכת סולארית יכולים לענות על כל השאלות שלכם הקשורות להקמת מערכת סולארית ביתית ולספק הצעת מחיר מדויקת.

בעולם המוצף בעלויות אנרגיה מאמירות, אימוץ אנרגיה מתחדשת אינו עוד בחירה אלא הכרח. זהו צעד לקראת קיימות ויעילות כלכלית. אז, האם אתם מוכנים לקפוץ אל עתיד האנרגיה? בואו נתחיל שיחה. צללו פנימה, גלו את האפשרויות העומדות בפניכם, ובואו ניצור יחד עתיד ירוק ובר קיימא!

כמה עולה מערכת סולארית ביתית​

השאירו פרטים ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם