הבית הסולארי לוגו

מערכת סולארית מסחרית

מערכת סולארית מסחרית

מערכת סולארית מסחרית בדרך כלל מוגדרת כמערכת בעלת הספק של 15 קילו וואט ומעלה. אלו הם לא כמה פאנלים סולאריים בודדים המספקים לכם את התצרוכת הביתית, אלא תחנת כוח של ממש המאפשרת לכם להרוויח כסף תוך כדי ניצול אנרגיית השמש. פתרון בעל ערך שכדאי להכיר.

מערכת סולארית מסחרית יכולה להתאים לכל מי שיש לו גגות פנויים בהיקף של 150 מר ומעלה. אלו יכולים להיות בתים פרטיים, בניינים משותפים, מחסנים, מתקנים חקלאיים, מוסדות חנוך, מפעלי תעשייה וכל סוג של מבנה מסחרי או ציבורי שבו יש את המקום הפנוי להתקנת פאנלים סולאריים.

היתרונות של התקנת מערכת סולארית מסחרית

  • חשמל ידידותי לסביבה ממקורות אנרגיה מתחדשים. לא רק שאתם דואגים ליום המחר ומשאירים לילדיכם עולם נקי יותר, אתם גם יכולים לזכות בדירוגים ירוקים הניתנים על ידי גופים שונים; דבר המשפיע על פעילותכם הכלכלית בצורה חיובית.
  • חשמל חינם לשימוש עצמי. הוצאות החשמל של העסק או המפעל הן חלק מההוצאות המכבידות עליכם. קולטים סולאריים יאפשרו לכם ליהנות מחשמל חינם, דבר המאפשר להוריד עלויות ייצור ומעניק לכם יתרון תחרותי בשוק.
  • יצירת מקור הכנסה חדש באמצעות מכירת החשמל לרשת החשמל הארצית. לאחר התקנת המערכת אתם נכנסים להסדר חדש מול חברת החשמל. מהיום חברת החשמל תזכה אתכם עבור החשמל שהיא מקבלת מהמערכת שלכם. במקום לשלם חשמל, אתם תתחילו לקבל כסף מחברת החשמל. סכומים אלו עשויים להגיע לעשרות אלפי שקלים בשנה!

כיצד עובדת מערכת סולארית מסחרית

הבסיס לכל פעולה של מערכת סולארית הוא פאנלים סולאריים. אלו הם פאנלים של תאים פוטו-וולטאיים. תפקידם הוא לקלוט את אנרגיית השמש ולהמיר אותה לחשמל המתאים לשימוש ביתי, מסחרי ותעשייתי. כלומר היא מאפשרת לכם לייצר באופן עצמאי את החשמל שלכם ממקור אנרגיה בלתי מתכלה.

הפאנלים הסולאריים קולטים את אנרגיית השמש ומספקים לכם חשמל באופן מיידי. המערכת הסולארית כוללת גם סוללות המאפשרות לכם ליהנות מחשמל סולארי בשעות שבהן אין שמש.

הקמת מערכת סולארית מסחרית מנתקת אתכם מהרשת של חברת החשמל. אתם יכולים לייצר עבורכם את כל החשמל לשימוש עצמי. אך היא עדיין משאירה אתכם מחוברים לרשת החשמל בתור גיבוי, כך שתמיד תיהנו מחשמל זמין – גם במקרים של תקלות ברשת הארצית, וגם במקרה של תקלות במערכת הסולארית.

מצרכני חשמל ליצרני חשמל

התקנת מערכת סולארית מסחרית מאפשרת לכם להפוך מצרכני חשמל ליצרני חשמל!

כולנו עושים שימוש בחשמל, בין אם זה במשרדים, מפעל תעשייתי או כל מבנה פרטי, מסחרי וציבורי. והחשמל הזה עולה לנו לא מעט. נראה גם שתמיד יש סיבות מדוע מחירי החשמל עולים ואף פעם לא יורדים. מחירי החשמל הופכים להיות נטל תפעולי כבד, המשפיע על רווחיות העסק.

התקנת לוחות סולאריים תאפשר לכם גם לספק את הצריכה העצמית, ללא עלויות. וגם להתחיל להרוויח ממכירת החשמל לחברת החשמל. עודפי הייצור שלכם יעברו לרשת החשמל הארצית, ואתם תקבלו על זה כסף. ההכנסות ממערכת סולארית עשויות להגיע לעשרות אלפי שקלים בשנה!

מה שמתחיל בתור אמצעי להפחתת ההוצאות על אנרגיה, הופך בסופו של דבר למקור הכנסה נוסף.

כמה עולה מערכת סולארית ביתית​

התקנת מערכת סולארית מסחרית

  • בשלב הראשון יש לבחון את המבנה באמצעות אנשי המקצוע. יש לראות את גודל השטח, ואת כל מה שיכול להשפיע על תהליך ההתקנה של הפנאלים הסולאריים ואת רמת החשיפה שלהם לשמש. התקנת מערכת סולארית מסחרית היא הרבה מהתקנת קולטים סולאריים, יש לה רכיבים נוספים ויש לערוך תכנית מלאה.
  • לאחר שנבדקו כל תנאי השטח ניתן להתחיל לחשב את עלויות ההקמה ועלויות התחזוקה השוטפת, אל מול הפוטנציאל הכלכלי של המערכת. אינכם צריכים לחפש מחשבון גג סולארי, אנשי מקצוע יערכו את כל החישובים ויציגו לכם את המודל הכלכלי בצורה ברורה, פשוטה ומדויקת ככל שניתן.
  • לאחר שהוחלט להתקדם ולהתקין את המערכת הסולארית, יש לטפל בכל ההיבטים הבירוקרטיים. יש לקבל אישורים מרשויות מקומיות, וועדות בנייה, חברת החשמל ועוד.
  • לאחר קבלת האישורים צוות מקצועי יתקין את הפנאלים הסולאריים בהתאם לתכנית. הדגשים להקמת מערכת סולארית מסחרית כוללים דגשים על עמידות לאורך זמן, בטיחות, הפחתת עלויות ומקסום התפוקה.
  • לאחר התקנת המערכת יש לדאוג לתחזוקה שוטפת. אל דאגה, אין צורך שתעלו על הגג בשביל לבצע ניקוי פאנלים סולאריים, ואין צורך שתתעסקו עם מערכות חשמל במתח גבוה. החברות המבצעות את ההתקנה המקצועית מציעות גם שירותי תחזוקה תקופתית למערכות סולאריות ותיקון תקלות.
  • ולבסוף תוכלו ליהנות ממערכת סולארית המניבה הכנסה קבועה!

התקנת פאנלים סולאריים - עדיין מתלבטים?

רוצים להפחית בעלויות החשמל?

רוצים לנצל את הגג או השטח שלכם?

ליהנות מהכנסה פסיבית?

לקחת חלק במהפכה הירוקה?

אם כך התקנת מערכת סולארית מסחרית עשויה להתאים עבורכם. פנו אלינו ונסייע לכם לערוך את כל חישובי הכדאיות, לבדוק את התאמת הגג ואת כל הפרטים, לטפל בבירוקרטיה ולצאת לדרך. השאירו את הפרטים ונעזור לכם להפוך מצרכני חשמל ליצרני חשמל.

השאירו פרטים ונציג מקצועי יחזור אליכם בהקדם